Çevre ve Şehir Dergisi Ocak 2012 [1. Sayı]

SAYI 1 PDF İNDİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınızla Paylaşın...

12 yorum Çevre ve Şehir Dergisi Ocak 2012 [1. Sayı]

 • dilek başar atik  der:

  ben akçacakoca belediyesi halk kütüphanesi sorumluısu ve temizlik işleri amiriyim. derginizi cok begendim, ben bu dergiye nereden ulaşabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler iyi yayinlar.

  • Admin  der:

   Öncelikle dergimizle ilgili güzel düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz . Bundan sonra çıkacak yayınlar size ulaştırılacaktır bununla ilgili şüpheniz olmasın.Sonraki sayılarda da yine beğenilerinizi,eleştirilerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz .

   • atalay erogul  der:

    Merhabalar dergi yeni nesillerin daha bilinçli büyümesi ve yaşanabilir kentler oluşturulması adına yol gösterici bir çalışma. Bizde aktif üniversiteliler kulübü olarak dergiyi kütüphanemizde görmek istiyoruz.

    • Admin  der:

     Öncelikle dergimizle ilgili güzel düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz . Adres bilgilerinizi yazarsanız bundan sonra çıkacak yayınlar size ulaştırılacaktır bununla ilgili şüpheniz olmasın.Sonraki sayılarda da yine beğenilerinizi,eleştirilerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz .

 • Engin Aktaş  der:

  Sayın yetkili;
  Kentsel dönüşüm projeleri tasarlayıp uygulama projeleri
  çizen bir firma olarak derginizin basım halinin düzenli olarak
  adresimize gelmesini rica ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.

  Engin Aktaş/ Peyzaj Yüksek Mimarı
  PTM Proje Tasarım Merkezi
  Uzun sokak Zafer Çarşısı No: 403
  TRABZON

 • Merve  der:

  Merhabalar çevre mühendisliği öğrencisiyim dergiyi inceledim sürekli takip edip elimde bulunsun da istiyorum nerden ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

 • Serkan Çiçekay  der:

  ben de çevre mühendisliği öğrencisiyim. dergiye ulaşmak istiyorum nasıl mümkün olu ulaşmam?

 • Muhammmet Yapar  der:

  Çevre üzerine eğitim alan biri olarak derginizden yeni haberim oldu… Üniversite öğrencilerinin kaldığı yurtta idareci olarak görev yapıyorum. derginin mühendislik, mimarlık vb. bölümlerde okuyan öğrencilerimizinde ilgisini çekebileceğini düşünüyorum. abonelik mi gerekir nasıl ulaştırabilirsiniz. ( Adresim; Topkapı mah. Kahılbaşı sok. No:3 Fatih / İstanbul = Muhammet Yapar : Yönetim Memuru )

Bir cevap yazın